Krzysztof Cugowski

Kod Mistzrów - Krzysztod Cugowski

Wokalista rockowy, założyciel zespołu Budka Suflera oraz senator VI kadencji będzie gościem Teatru Groteska w kolejnej odsłonie cyklu KOD MISTRZÓW. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 lutego 2017 r. o godz. 18 w Sali Teatralnej Groteski. Rozmowę poprowadzi piosenkarz, kompozytor, gitarzysta i autor tekstów Andrzej Sikorowski. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można już odbierać w kasie Teatru Groteska.

KOD MISTRZÓW to cykl spotkań młodzieży oraz mieszkańców Krakowa z autorytetami intelektualnymi i artystycznymi – znanymi osobami, które od lat kształtują wrażliwość i wyobraźnię Polaków. Od pierwszego spotkania w lutym 2014 r., z uznanym reżyserem Kazimierzem Kutzem, inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. Gośćmi byli do tej pory m.in. Karol Modzelewski, Jerzy Stuhr, Janina Paradowska, Anna Polony, Jerzy Trela, Jan Peszek, Maja Komorowska, Andrzej Seweryn, Stanisław Radwan czy Ewa Lipska.

Zaproszone osobistości opowiadają o tym, co je ukształtowało, jak wyglądała ich droga zawodowa, co najlepiej wspominają z czasów studiów i początków pracy, ale również co myślą o otaczającej rzeczywistości.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie Teatru Groteska.
Ilość mniejsc jest ograniczona.
Osoby spóźnione będą wpuszczane w miarę dostępności miejsc na Sali Teatralnej.

(-)
Materiał Teatru
4 lutego 2017

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia