Kup bilet w parku

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Wraz pierwszymi dniami wiosny coraz więcej dzieci ze swoimi opiekunami spędza wolny czas na placu zabaw w Parku Strzeleckim w centrum Tarnowa. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica oraz kasa biletowa Teatru im. Solskiego.

To niecodzienna propozycja Tarnowskie Teatru, który 23 i 24 marca przez kilka godzin będzie sprzedawać bilety na swoje spektakle w parku. A wszystko to, by nie odrywać dzieci od beztroskich zabaw. Dzięki umieszczeniu kasy biletowej w centrum Parku Strzeleckiego rodzice będą mogli zapoznać się z propozycjami repertuarowymi teatru oraz kupić bilety- mówi Krzysztof Bogusz kierownik działu promocji Solskiego. Kasa biletowa znajdzie się tuż obok budki z lodami i napojami na placu zabaw w najczęściej uczęszczanym parku w Tarnowie.

W marcowych i kwietniowych propozycjach repertuarowych Solskiego każdy może znaleźć coś intersującego dla siebie. Najmłodsi "Powrót krasnoludków" Zinaidy Zagner. Historia krasnoludków obudzonych po stu latach we współczesnym Tarnowie, na scenie już 31 kwietnia. Dla dorosłych współcześnie odczytane "Trzy siostry" Czechowa , w reżyserii Eweliny Pietrowiak. Natomiast dla wszystkich Tarnowski Teatr poleca "Małego Księcia" w reżyserii Cezarego Domagały. Spektakl muzyczny o miłości, przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Kasa biletowa na placu zabaw w Parku Strzeleckim czynna w piątek w godz. od 15 do 16 oraz w sobotę od godz. 14 do 16

(-)
Materiały Teatru
24 marca 2012

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...