Kup rekwizyt

Kiermasz konstiumów i elementów scenografii - Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieznie

Teatr Fredry w niedzielę 7 czerwca otwiera swoje magazyny, rekwizytornie, szafy i schowki. Tego dnia na placu przez Teatrem już po raz drugi odbędzie się wyprzedaż garażowa, inicjatywa, która cieszyła się w zeszłym roku dużym powodzeniem.

W jej ramach od godziny 12 do 18 każdy zainteresowany będzie mógł nabyć jedyne w swoim rodzaju teatralne kostiumy, elementy scenografii i rekwizyty przygotowane na potrzeby spektakli przez teatralnych artystów.

Kompletne kostiumy, mundury, marynarki, nakrycia głowy, elementy dekoracji zobaczyć, przymierzyć i kupić można będzie w niepowtarzalnej atmosferze w niedzielne popołudnie. Wszystkie ceny podlegają negocjacji. Wyprzedaż adresowana jest zarówno do wielbicieli rękodzieła, jak i amatorów unikatowych, designerskich ubrań. Do osób poszukujących ekstrawaganckich drobiazgów oraz tych, których interesują stylowe, niepowtarzalne meble.

Wyprzedaż garażowa Teatru Fredry odbywa się w ramach czwartego Królewskiego Festiwalu Artystycznego organizowanego przez Urząd Miasta Gniezna.

(-)
Materiał Teatru
5 czerwca 2015

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia