Kwiatkowska, Stopka i anegdoty

"115 anegdot z autopsji..." - Halina Kwiatkowska - Teatr Rampa w Warszawie

W moim życiu wciąż dzieje się bardzo dużo. Sporo podróżuję po świecie, jeżdżę po Polsce z monodramem, wróciłam z Zakopanego, gdzie grałam w Teatrze Andrzeja Dziuka, niebawem jadę do Poznania

Wciąż gram w Starym Teatrze w "Tartuffie", udzielam się w ZASP-ie - wybrano mnie przewodniczącą Sądu Koleżeńskiego, no i napisałam siódmą książkę... - powiedziała Halina Kwiatkowska, która zaprasza na poniedziałkowe spotkanie do Klubu Aktora "Loża" (godz. 19), gdzie odbędzie się promocja "115 anegdot z autopsji Haliny Kwiatkowskiej", wydanych przez warszawski Teatr "Rampa".

- Oprócz różnych zabawnych historii z mojego życia w książce znajdą się karykatury Andrzeja Stopki poświęcone niektórym bohaterom moich opowieści, m.in. Ludwikowi Solskiemu, Halinie Mikołajskiej czy Eugeniuszu Fulde - dodaje Halina Kwiatkowska.

Dodajmy, że krakowska aktorka, znana nie tylko z ról w Starym Teatrze, ale także z wieloletnich występów w Jamie Michalika, podzieliła te anegdoty na kilka rozdziałów, m.in. rodzinny, teatralny, filmowy i kabaretowy właśnie. Kto zajrzy w poniedziałkowy wieczór do "Loży", usłyszy fragmenty książki w wykonaniu autorki.

(-)
Dziennik Polski
25 października 2010

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia