Laboratoria Twórcze w Polskim Teatrze Tańca 2018

5 czerwca do 15 lipca 2018 - Trwa nabór na Laboratoria Twórcze, które Polski Teatr Tańca organizuje w tym roku po raz drugi.

Nasza propozycja skierowana jest do studentów kierunków artystycznych, młodych twórców oraz seniorów. Laboratoria twórcze opierają się na pracy procesowej w zintegrowanych działaniach interdyscyplinarnych sztuk. Wyobrażamy sobie „Laboratoria" jako specyficzną przestrzeń do nabywania nowych kompetencji, poszukiwań twórczych, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Tym projektem wychodzimy naprzeciw pojawiającemu się nowemu modelowi funkcjonowania kultury, w którym wspólna praktyka, to nierzadko badania i/lub praca laboratoryjna. Aby wziąć udział w laboratorium, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: a.krolica@ptt-poznan.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: List motywacyjny z CV oraz informację o oczekiwaniach uczestnika.

O wynikach naboru uczestnicy zostaną indywidualnie powiadomieni drogą mailową na adres podany w zgłoszeniu do 25 lipca 2018 roku. Udział w laboratoriach jest bezpłatny. Jednak przed rozpoczęciem laboratorium od uczestników pobieramy kaucję w wysokości 100 zł. Jeśli uczestnik weźmie udział w całym przebiegu laboratoriów, kaucja zostaje zwrócona.

W przypadku opuszczenia choćby jednych zajęć kaucja przechodzi na rzecz teatru. Wyjątek stanowi Laboratorium wieku, którego uczestnicy są zwolnieni z obowiązku wpłacania kaucji.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Laboratoriów Twórczych na naszej stronie www.ptt-poznan.pl.
Więcej informacji: www.ptt-poznan.pl www.movementsfactory.pl Facebook
Kuratorka: Anna Królica
Organizator: Polski Teatr Tańca
Partnerzy: Movement Factory Foundation
Młyńska 12
Instytut Teatru i Sztuki Mediów
Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej

 

(-)
Materiał organizatora
11 lipca 2018
Wątki
Lato 2018

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia