Ławeczka w ramach Lubuskiego Lata Teatralnego

"Ławeczka" - reż. Robert Czechowski - Teatr Lubuski w Zielonej Górze

Lubuski Teatr zaprasza na słodko-gorzką opowieść w wykonaniu Tatiany Kołodziejskiej i Janusza Młyńskiego. 31 lipca o godz. 21.00 w Kompleksie Wypoczynkowym Temar w Dąbiu, na Scenie pod wigwamem, odbędzie się pokaz spektaklu "Ławeczka" Aleksandra Gelmana w reż. Roberta Czechowskiego.

Powiadają, że żeby kobieta była szczęśliwa z mężczyzną, musi go trochę kochać, za to bardzo dobrze rozumieć; ale żeby mężczyzna był szczęśliwy z kobietą, musi ją kochać bardzo mocno i broń Boże nie próbować jej zrozumieć...

To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobietą po przejściach. Ona i On spotykają się przez przypadek w parku. On chciałby się wprosić na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji. On – tajemniczy i oszczędny w słowach, ona subtelna i wrażliwa. Czy spotkanie na tytułowej ławeczce odmieni ich los? Być może gdzieś już kiedyś się poznali? Kameralny spektakl w reżyserii Roberta Czechowskiego to opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów.

Bilety: bilety.teatr.zgora.pl i abilet.pl

Kasa biletowa LT: czynna od pon.do pt. w godz. 14.00 -18.00

(-)
Materiał nadesłany
28 lipca 2020

Książka tygodnia

Życie niedokończone
Wydawnictwo Żywosłowie
Lech Raczak, Jacek Głomb

Trailer tygodnia