Licytacja w łódzkim Teatrze Arlekin

Dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Dr Clown.

W niedzielę, 10 lutego, odbędzie się ostatnia przed remontem Niedziela z Arlekinem w dotychczasowej siedzibie.

Rozpoczniemy o godzinie 12:00 roztańczonym i rozśpiewanym spektaklem "Czerwony Kapturek" w reżyserii W. Wolańskiego. Po spektaklu nasi aktorzy i pozostali pracownicy teatru rozdadzą mazaki i każdy w będzie mógł zrobić to czego nie wolno robić nigdy i nigdzie indziej - porysować na dowolnej ścianie mazakiem własny napis, rysunek....

W związku z generalnym remontem, cały budynek będzie do Waszej dyspozycji. Ponadto będzie można przymierzyć stroje teatralne oraz maski, a także zabrać do domu archiwalne programy teatralne i plakaty ze spektakli. Będzie można liczyć na autografy ulubionych aktorów.

Już teraz zarezerwujcie sobie czas i zabierzcie koniecznie ze sobą aparaty fotograficzne. Po przedstawieniu będzie można obfotografować cały teatr. Jest to ostatnia okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w wyjątkowych wnętrzach Teatru Lalek Arlekin zwłaszcza przy własnoręcznie wykonanym rysunku na ścianie. Najciekawsze rysunki lub napisy nagrodzimy. To pierwsza część tej niezwykłej niedzieli. Bilet do kupienia w cenie 20 zł w kasie teatru.

Natomiast na godzinę 14:00 zapraszamy wszystkich wielbicieli i pasjonatów teatru lalek oraz osoby, którym nie jest obojętny los chorych dzieci. W sali widowiskowej odbędzie się wielka licytacja lalek teatralnych, fragmentów scenografii, kostiumów, ogromnych rysunków stworzonych przez uczestników Niedzieli z Arlekinem dwa lata temu oraz innych przedmiotów związanych z teatrem. Cena wywoławcza za każdy przedmiot 5 zł. Na licytacji znajdą się najróżniejsze przedmioty: zarówno fragmenty dekoracji takie jak wielkie lustra czy drewniane elementy dużych gabarytów - do 2,5m, oraz małe figurki z jadeitu, gipsu czy drewna. By zaostrzyć apetyty niektóre z przedmiotów prezentujemy na zdjęciach na naszym profilu facebookowym .

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany łódzkiemu oddziałowi Fundacji Dr Clown.

Wstęp na licytację jest bezpłatny.

(-)
Materiał Teatru
5 lutego 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia