Magdalena Różczka promuje swoją najnowszą książkę

"Gabi. A właśnie, że jest pięknie!" - aut Magdalena Różczka

Popularna aktorka właśnie wydała swoją pierwszą książkę dla dzieci - "Gabi. A właśnie, że jest pięknie!" (Burda Publishing Polska).

To nieszablonowa historia o tym, że najważniejsze są wiara w marzenia i przyjaźń. Autorka spotka się z fanami 29 października w salonie Empik Silesia.

Gabi wychowuje się w rodzinie zastępczej. Ma sześcioro rodzeństwa. Uwielbia marzyć i ciągle chodzi z głową w chmurach. Właśnie zaczyna naukę w pierwszej klasie i już nie może się doczekać. W nowej szkole poznaje Bartka - swojego rówieśnika. Chłopiec jest nieśmiałym jedynakiem, który wszystkim się przejmuje. Na pozór wiele ich różni, ale szybko ta znajomość przeradza się w prawdziwą przyjaźń - taką na dobre i na złe. Dzieciaki przeżywają mnóstwo przygód, mają sto pomysłów na minutę, ciągle wpadają w kłopoty, ale cokolwiek by się działo, zawsze sobie radzą.

Magdalena Różczka - polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, znana m.in. z ról w "Czasie Honoru" czy "Lejdis", w 2016 była ambasadorką Konkursu na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka. Prywatnie mama Wandy i Heleny.

29 października, godz. 17:00, Empik Silesia, ul. Chorzowska 107, Katowice

(-)
Materiał organizatora
26 października 2017

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...