Magdalena Stużyńska w nowej premierze

Kabaret Moralnego Niepokoju

"Jerzyk dzisiaj nie pije" to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym pojawi się znana m.in. z serialu "Złotopolscy" czy "Przyjaciółki" - Magdalena Stużyńska.

Spektakl jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak "Palenie" - rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót,

"Odrabianie lekcji" - coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy "Jerzyk dzisiaj nie pije" - swoisty poradnik, co ma zrobić biedny mąż, gdy na imieninach żona zabrania mu się napić się z kumplami. To obowiązkowy prześmiewczy tutorial dla wszystkich panów, zwierający porady jak wybrnąć z kłopotów małżeńskich. Inteligentne aluzje, dowcipne puenty, rozśmieszające do łez teksty - to wszystko znajdziecie w nowym programie Kabaretu Moralnego Niepokoju. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju z jeszcze jednego powodu - jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.

PREMIERA 1 grudnia (poniedziałek), godz. 19:00

Bilety: 69 zł, 85 zł, 120 zł

Duża Scena

Czas trwania: 120 minut

Informacja i rezerwacja: bilety@teatrcapitol.pl, 22 620 21 42

(-)
Materiał Teatru
2 grudnia 2014

Książka tygodnia

ADAPTACJA. Skrzynka z narzędziami
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Marta Miłoszewska

Trailer tygodnia