Maksymalnie trójka aktorów

3. Sopockie Konsekwencje Teatralne w Boto

Od początku października w Teatrze BOTO można oglądać przedstawienia w ramach III Sopockich Konsekwencji Teatralnych - najdłuższego festiwalu teatralnego w Trójmieście. W listopadzie na widzów czekają kolejne ciekawe przedstawienia.

Idea, która przyświeca przeglądowi, to zaproszenie najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski. Ich wspólnym mianownikiem jest minimalna scenografia i maksymalnie trójka aktorów. Tematyka, rodzaj i forma są dowolne. Kilka prezentacji już za nami, ale na widzów wciąż czekają ciekawe przedstawienia: 3 listopada, 19.00, Teatr I.N.N.I pokaże

"Noc Helvera"; 10 listopada, 19.00, Teatr na faktach zaprezentuje spektakl "Hercia"; 17 listopada o 19.00 Scena Poczekalnia wystawi "Listy do Michaliny"; 24 listopada o 19.00 Stowarzyszenie Teatralne Badów wystąpi z "Siódemką" oraz 1 grudnia, 19.00 Aleksandra Skorupa pokaże spektakl "Wienia".

Sześcioosobowe jury wyłoni trzy najciekawsze spektakle, przyznając im Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną. Siódmy głos należy do publiczności.

Organizatorem festiwalu jest Teatr BOTO, projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Sopotu, Teatr BOTO, Bohaterów Monte Cassino 54B, Sopot, bilety 20-25 zł.

opr. szal
POLSKA Dziennik Bałtycki
29 października 2019

Książka tygodnia

Alef
Państwowy Instytut Wydawniczy
Jorge Luis Borges

Trailer tygodnia