Mała Boska. Kalendarz przedstawień

10. Międzynarodowy Festiwal Teatralny BOSKA KOMEDIA: 2017-12-09 - 2017-12-16

W tym roku „dużą” Boską poprzedzi festiwal „Mała Boska Komedia” skierowany do dzieci i ich rodzin, opiekunów, szkół. Spektakle są skierowane do dzieci w różnym wieku od najmłodszych do najstarszych grup młodzieżowych. Zapraszam do zapoznania z programem Małej Boskiej, zaczynamy już w najbliższy weekend 7-8 października, ostatnie przedstawienia zostaną pokazane w grudniu w czasie Boskiej Komedii, do 16 grudnia.

Kalendarz przedstawień, wszystkie spektakle z października i listopada będą grane w Łaźni Nowej, w grudniu także na innych scenach:

- 7 i 8 października, godz. 19:00 "Krzyżacy", reż. Jakub Roszkowski - Miejski Teatr Miniatura z Gdańska. Spektakl dla widzów od 10 lat.

- 8 października, godz. 12:00 "Kasieńka", reż. Anna Wieczur-Bluszcz - Miejski Teatr Miniatura z Gdańska. Spektakl dla widzów od 10 lat.

- 20 i 21 października, godz. 19:00 "Straszna piątka", reż. Maria Żynel, Białostocki Teatr Lalek. Spektakl dla dzieci od 5 lat.

- 4 listopada, godz. 19:00 "A niech to Gęś kopnie", reż. Marta Guśniowska - Teatr Animacji w Poznaniu. Spektakl dla dzieci od 9 lat.

- 5 listopada, godz. 19:00 "Life is cruel, people are bad czyli życie jest ciężkie", reż. Michał Wanio, Teatr Ochoty w Warszawie. Spektakl dla widzów od 18 lat.

- 12 grudnia, godziny do ustalenia „Biblia. Rdz. 1-11" reż. Michał Zadara, Nowy Teatr w Warszawie. Spektakl dla dzieci od 6 lat, w czasie spektaklu widzowie biorą udział zajęciach plastycznych, w czasie których można się pobrudzić (używane farby są w pełni zmywalne).

- 13 grudnia, godziny do ustalenia „Opowieści z niepamięci" reż. Duda Paiva, Teatr Animacji w Poznaniu, spektakl dla dzieci od 9 lat.

- 14 grudnia, godziny do ustalenia, "Piekło-Niebo", reż. Jakub Krofta, Wrocławski Teatr Lalek. Spektakl dla dzieci od 6 lat.

- 16 grudnia, godziny do ustalenia, "Pomnik", reż. Jiří Havelka, Wrocławski Teatr Lalek. Spektakl dla młodzieży od 14 lat.

- Data w grudniu do ustalenia, „Tutaj jest wszystko", reż. Magdalena Miklasz, Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu. Spektakl dla dzieci od 7 lat.

Bilety w cenie 30 zł normalny, 20 zł ulgowy do nabycia w kasie Teatru Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25, Kraków oraz na www.laznianowa.pl

(-)
Materiał organizatora
4 października 2017

Książka tygodnia

Aktorki. Odkrycia
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia