Maluchy doczekały się swojego festiwalu

Teatr Małego Widza w Warszawie

Teatr Małego Widza zaprasza dzieci w wieku 1-5 lat na emocjonujący cykl spotkań z kulturą. Międzynarodowy festiwal teatralny TAKE PART IN ART to ponad 100 wyjątkowych wydarzeń: spektakli, warsztatów i konferencji z udziałem 31 artystów z 7 krajów.

Od maja do grudnia 2015 na scenie Starej Prochowni w Warszawie będzie można obejrzeć produkcje wybitnych teatrów europejskich, które od lat koncentrują się na realizacji spektakli „inicjacyjnych" i są niekwestionowanymi autorytetami w tej dziedzinie.

Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w Starej Prochowni Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Boleść 2 w Warszawie. Festiwal otworzy spektakl „ITD." Teatru La Guimbarde z Belgii. W dniach 16 – 17 maja zapraszamy widzów indywidualnych. W dniu 18 maja niebiletowane spektakle obejrzą grupy dzieci z warszawskich żłobków i przedszkoli.

Program i szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach można uzyskać na stronie internetowej festiwalu: www.takepartinart.pl. Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej, na stronie internetowej: www.takepartinart.pl/kalendarz.

(-)
Materiał Teatru
1 maja 2015

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia