Mierząc się z trudną sztuką interpretacji

10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej Reflektor

W dniach 15-17 listopada w Koszalinie odbędzie się X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej Reflektor. W tym roku gościem festiwalu jest Jacek Bończyk.

Już po raz dziesiąty Koszalin gościć będzie młodych utalentowanych artystów mierzących się z trudną sztuką interpretacji piosenki aktorskiej. Poprzez organizację Festiwalu Organizatorzy pragną wspierać młodych artystów, którzy swoim młodzieńczym entuzjazmem, swobodną interpretacją piosenki aktorskiej stworzą spektakl, który poruszy w słuchaczu najgłębiej skrywane emocje. Wszyscy uczestnicy poprzednich edycji podkreślają wartość porównania swoich umiejętności i doświadczeń artystycznych z innymi biorącymi udział w Festiwalu a także z mistrzem - zaproszoną gwiazdą, która przewodniczy obradom Jury i prezentuje swój recital na zakończenie OFPA Reflektor.

W tym roku gościem festiwalu jest Jacek Bończyk, aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, autor tekstów piosenek, scenarzysta i reżyser spektakli muzycznych. Od 2010 roku - członek Rady Artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Laureatom Festiwalu zapewniony będzie udział w koncercie galowym na scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

(-)
Materiał Festiwalu
22 października 2013
Portrety
Jacek Bończyk

Książka tygodnia

Banksy
Wydawnictwo ARKADY
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia