Miłość, testament i Emilian Kamiński

Walentynki - Teatr Kamienica w Warszawie

Teatr Kamienica zaprasza wszystkich zakochanych do świętowania Walentynek. W dniach 11-14 lutego oraz 19 i 20 lutego można będzie obejrzeć 8 spektakli oraz zarezerwować romantyczną kolację dla dwojga

W repertuarze z okazji Walentynek znajdują się 3 spektakle. W zabawnej komedii romantycznej "I tak Cię kocham" zobaczyć można m.in. Krzysztofa Ibisza, Katarzynę Skrzynecką, Piotra Szwedesa czy Justynę Sieńczyłło. "Walentynkowy wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego" to popisowy numer aktora i reżysera, Emiliana Kamińskiego. W spektaklu pojawią się także wątki dopasowane do okazji, jaką są Walentynki. Ostatni spektakl z "walentynkowej ramówki" to "Testament cnotliwego rozpustnika", historia życia Don Juana. Na scenie pojawi się m.in. Emilian Kamiński i Katarzyna Cichopek. Spektakl tylko dla dorosłych.

Z okazji Walentynek Teatr Kamienica udostępni Piwnicę Warsza dla gości restauracji, która w marcu br. zostanie otwarta w Teatrze. Po każdym spektaklu w dniach 11-14 lutego oraz 19-20 lutego czeka 20 stolików dla dwóch osób oraz menu, przygotowane z myślą o uroczystej okazji. Stoliki podlegają wcześniejszej rezerwacji. Istnieje możliwość połączenia spektaklu i kolacji, możliwe jest także rezerwowanie biletów i stolika osobno.

Spektakle Walentynkowe:

"I tak Cię kocham" - autorski spektakl Emiliana Kamińskiego na motywach utworów Maurice\'a Hennequina i Andrzeja Jareckiego. W scenerii i atmosferze przedwojennej Warszawy dwa małżeństwa uwikłane są w zabawną komedię pomyłek. Duża dawka humoru, zawrotna akcja oraz doborowa obsada.

11.02: godz. 19:30, 12.02: godz. 16:00 i 20:00, 13.02: godz.17:00, 14.02: godz.19:30

"Walentynkowy wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego" - 1,5 godzinne show znanego aktora i reżysera oraz właściciela Teatru Kamienica. Emilian Kamiński opowiada o zabawnych historiach z życia aktora, o zakulisowych anegdoty i kawałach w gronie aktorskim.

13.02: godz. 19:00

"Testament cnotliwego rozpustnika" - opowiedziana w rytmie flamenco historia podbojów Don Juana. Spektakl jest pochwałą radosnego i zarazem mądrego życia. Jest to sztuka barwna i pełna ekspresji, o iście hiszpańskim temperamencie.

19.02: godz. 16:00 i 20:00, 20.02: godz. 17:00

(-)
Materiały Teatru
10 lutego 2011

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...