Misiowy konkurs plastyczny i literacki

Olsztyński Teatr Lalek

Z okazji Światowego Dnia Misia Olsztyński Teatr Lalek ogłasza misiowy konkurs plastyczny i literacki! Jeśli kochasz misie ponad wszystkie przytulanki świata, jeśli pragniesz poświęcić im wiersz lub uczynić tematem pracy plastycznej, nie możesz przegapić niepowtarzalnej szansy na zdobycie oryginalnych, ręcznie wykonanych maskotek uszytych w pracowni plastycznej naszego Teatru.

Wystarczy do dnia 20 listopada 2013 r. nadesłać na adres teatru lub dostarczyć do Biura Obsługi Widowni OTL swoje prace. Na zwycięzców obu kategorii czekają nagrody - Wielki, Duży i Mały Miś Tymoteusz, a także wyróżnienia w postaci zaproszeń na wybrane spektakle. Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie Konkursu na stronie http://www.teatrlalek.olsztyn.pl/ogloszenia,29.html. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w przeddzień Światowego Dnia Misia, po spektaklu „Tymoteusz i Psiuńcio" w niedzielę 24 listopada ok. godz. 12.00. Na wszystkich uczestników oprócz ciepłej, misiowej atmosfery czekają misiowe niespodzianki oraz wystawa prac biorących udział w konkursie. 

Program obchodów Światowego Dnia Misia:

24.11.2013 o godz. 11.00 spektakl „Tymoteusz i Psiuńcio" (prosimy o dokonywanie rezerwacji i zakup biletów w kasie OTL. Wasze misie Przytulanki mają bezpłatny wstęp na spektakl !) o godz. 12.00 otwarcie wystawy prac oraz uroczyste rozstrzygnięcie Misiowego konkursu i wręczenie nagród.

(-)
Materiał Teatru
6 listopada 2013

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia