Mistrz manipulacji oszukany

"Exit 8" - reż. Jerzy Lach - Teatr Praga w Warszawie

11 grudnia w Teatrze Praga odbędzie się premiera nowego spektaklu w reżyserii Jerzego Lacha - "Exit 8". Patronat nad spektaklem objęło zyciewarszawy.pl

Współczesna polska sztuka opowiadająca o odnoszącym sukcesy 32-latku, który pewnego dnia postanawia odmienić swoje życie.

Jan Midas wie wszystko o marketingu, polityce i manipulowaniu ludźmi. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy zajmuje się szkoleniem kandydata na prezydenta. Wszystko idzie zgodnie z planem, ale nieoczekiwanie na drodze Midasa pojawiają się jego bliscy i ludzie, na których życie wpłynął.

Bohater próbuje zrozumieć dlaczego stał się takim człowiekiem. Chce się zmienić, by ocalić tożsamość. Ale wtedy dochodzi do kolejnego zwrotu. Okazuje się, że całe jego życie było iluzją, stworzoną przez Szefa. Mistrz manipulacji dał się oszukać...

W roli głównej zobaczymy Adama Krawczyka, który trzy lata temu ukończył warszawską AT. Teatromani kojarzyć go mogą z rolami w Dramatycznym, gdzie grał m.in. w "Iwonie" w reżyserii Piotra Cieplaka oraz "Borysie Godunowie" w inscenizacji Andrieja Moguczija.

Premiera: 11 grudnia 2010, godz. 19.00|

Kolejne spektakle 12, 13, 14 grudnia godz. 19.00

Teatr PRAGA, ul. Otwocka 14, www.teatrpraga.pl

Julia Rzemek
zyciewarszawy.pl
10 grudnia 2010

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia