MOZART DA CAMERA / PASIECZNIK – GIERLACH - koncert z publicznością

MOZART DA CAMERA / PASIECZNIK – GIERLACH - Live streaming / kanał YouTube Polskiej Opery Królewskiej

Z wielką radością zapraszamy na pierwsze po długiej przerwie wydarzenie z udziałem publiczności. Koncert MOZART DA CAMERA / PASIECZNIK – GIERLACH odbędzie się już w najbliższą sobotę, 6 czerwca o godzinie 19.00 w Teatrze Królewskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Słynne arie i duety Wolfganga Amadeusza Mozarta zabrzmią w kameralnych opracowaniach, w wykonaniu znakomitych solistów – Olgi Pasiecznik i Roberta Gierlacha. Śpiewakom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny złożony z muzyków Orkiestry Polskiej Opery Królewskiej. Artyści przeniosą Państwa do świata operowych bohaterów: Zuzanny i Figara (Wesele Figara), Don Giovanniego i Zerliny (Don Giovanni), Paminy, Papageny i Papagena (Czarodziejski flet). Zabrzmią także dwa divertimenta wiedeńskiego geniusza.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną, podczas wydarzeń organizowanych przez Polską Operę Królewską wprowadzone zostały szczególne zasady bezpieczeństwa. Połowa miejsc na widowni pozostanie niezapełniona. W budynku Teatru obowiązywać będzie noszenie maseczek zakrywających usta i nos, dbanie o higienę rąk, zachowywanie dystansu, a na widowni – zajmowanie miejsc wskazanych przez obsługę.

Bilety na premierowy koncert MOZART DA CAMERA / PASIECZNIK – GIERLACH są już w sprzedaży. Transmisja koncertu będzie dostępna na kanale YouTube Polskiej Opery Królewskiej.
BRAK STACJONARNEJ SPRZEDAŻY BILETÓW PRZED WYDARZENIEM.

Katarzyna Gardzina-Kubała
Materiał nadesłany
2 czerwca 2020

Książka tygodnia

Czescy ekspresjoniści
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Jindřich Chalupecký

Trailer tygodnia