Można kupować abonamenty na koncerty do opery

Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku

Zaprosiliśmy najwspanialszych solistów opery i estrady. Wierzymy, że będzie to sezon niezwyczajny - nie ma wątpliwości Roberto Skolmowski, dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej. - Repertuar będzie odmienny znajdą się w nim największe hity symfoniki i opery oraz dwa nowe zespoły naszej filharmonii: Podlaską Orkiestrę Kameralną i Big Band

Ruszyła sprzedaż karnetów na koncerty abonamentowe w filharmonii, które odbędą się do końca tego roku. W ciągu najbliższych czterech miesięcy białostoccy filharmonicy zagrają 16 koncertów. Nowy sezon artystyczny rozpocznie się 9 września IX Symfonią d-moll op. 125 Ludwiga van Beethovena w wykonaniu orkiestry, chóru i czwórki solistów.

Bilety w abonamencie są tańsze niż w regularnej sprzedaży. W sektorze A karnet normalny kosztuje 448 zł, a ulgowy 400 zł. Za miejsca w sektorze B za normalny karnet zapłacimy 416 zł, a ulgowy 368 zł.

Karnety można nabyć w kasie opery przy ul. Podleśnej, która jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 10-18, w piątki 10-19.

(ak)
Kurier Poranny
31 sierpnia 2011

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia