Musical familijny

"Księga dżungli" - reż. Tomasz Valldal Czarnecki - Teatr Komedii Valldal

Do szkoły trafia nowy uczeń – Mowgliński. Jest równie niewysportowany, jak większość rówieśników. Jednak za sprawą nieoczekiwanych zdarzeń przenosi nas ze szkolnej dżungli, do tej prawdziwej, tropikalnej. Leniwy nauczyciel wf-u Pan Szykan przeobraża się w groźnego Shere – Khana, rugbista Balon - w niedźwiedzia Baloo, szkolna Woźna - w jadowitego węża Kaa.. Jedynie Mowgliński – teraz już jako Mowglie – pozostaje tak samo bezbronny, jak przedtem.

Czy Mowglie poradzi sobie pośród śmiertelnych niebezpieczeństw? Czy nauczy się od leśnych stworzeń trudnej sztuki przetrwania w dziczy? I czy ktoś ostatecznie da nauczkę paskudnemu Shere - Khanowi?

Korowód egzotycznych postaci - tapiry, słonie, pawie, małpy, szakale, pantery.. Leśne gonitwy, akrobacje, tańce i nieoczekiwane zwroty akcji – a wszystko w rytm żywiołowej muzyki! Głównym bohaterem „Księgi Dżungli" jest bowiem ruch, dźwięki i wyobraźnia.

"Księga Dżungli" to familiny musical z ponad 60 osobową, rozśpiewaną obsadą w wieku od 8 do 26 lat!!

Trailer musicalu: https://www.youtube.com/watch?v=CtnWU7ip3UU
Piosenka z musicalu: https://www.youtube.com/watch?v=SU4vK1FXWqo
Strona teatru: www.teatrkomediivalldal.com
FanPage Teatru: www.facebook.com/teatrkomediivalldal
Kontakt: teatrvalldal@gmail.com, tel: 510 157 525

Czas:
23.10.2015, g. 18.00
24.10.2015, g. 18.00
Miejsce:
Sala koncertowa Portu Gdynia, ul. Rotterdamska 9

Teatr Komedii Valldal:

Jesteśmy niezależnym teatrem komediowym, zrzeszającym twórców wywodzących się ze scen całego Trójmiasta – Teatru Muzycznego w Gdyni, Studium Wokalno – Aktorskiego, Akademii Muzycznej w Gdańsku, Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Nasze produkcje charakteryzuje absurdalny humor, familijność, musicalowy rozmach i przede wszystkim – profesjonalizm oraz odwaga w podejmowaniu najbardziej zwariowanych przedsięwzięć scenicznych. Od bajek dla najmłodszych granych na plaży ("Mała Syrenka"), poprzez musicalowe megaprodukcje ("Księga Dżungli"), po kabaretowe show dla starszych ("Disco Polo - wieczór poezji śpiewanej", „Ale Wiocha! –czyli proste piosenki o wiejskiej miłości").

Teatr Komedii Valldal to także szeroka działalność edukacyjna. Od wielu lat prowadzimy warsztaty musicalowe (aktorstwo, taniec, śpiew) z dziećmi i młodzieżą z całego Pomorza. Ich zwieńczeniem są pełnowymiarowe spektakle muzyczne, grane dla widzów od 5 do ostatniego roku życia:)

Nasz Teatr powstał z potrzeby dawania radości ludziom w każdym wieku, w każdym miejscu i przede wszystkim - na najwyższym artystycznie poziomie.

(-)
Materiał Teatru
21 października 2015

Książka tygodnia

Utalentowani jak Nardelli
Sekcja Krytyków Teatralnych ZASP
red.: Anita Nowak, Krystyna Piaseczna, Piotr Rudzki

Trailer tygodnia