Musical „Kobiety..." już w Polsce!

"Kobiety na skraju załamania nerwowego" - reż. Dominika Łakomska - Teatr Rampa w Warszawie

Teatr Rampa zaprasza na polską prapremierę broadwayowskiego musicalu zrealizowanego według słynnego filmu Pedro Almodóvara. Spektakl w inscenizacji Jakuba Wociala i Santiago Bello (choreografia) reżyseruje Dominika Łakomska.

W produkcji wystąpią najlepsi musicalowi aktorzy i wokaliści m.in. Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Dariusz Kordek oraz gwiazdy Teatru Rampa znane z „Rapsodii..." z przebojami Queen czy rock opery „Jesus Christ Superstar" m.in. Natalia Piotrowska, Maciej Pawlak i Sebastian Machalski.

Bohaterką musicalu jest Pepa ślepo zakochana w Ivanie, który niegdyś dla niej zostawił żonę. Teraz to ona jest tą porzuconą dla młodszej kochanki. Przypadkiem - opuszczona żona, była kochanka i obecna kochanka - w końcu się spotykają. Mogą ze sobą walczyć lub sprzymierzyć się przeciw Ivanowi. Hiszpański temperament, dowcipne dialogi, nieoczekiwane zwroty akcji i poruszające piosenki to powody, dla których warto zobaczyć "Kobiety na skraju załamania nerwowego".

Autorski musical Davida Yazbeka i Jeffreya Lane'a szybko stał się hitem Broadwayu i West Endu. Inscenizacja Teatru Rampa będzie zatem pierwszą w Polsce, drugą w Europie i trzecią na świecie. Prapremiera w Teatrze Rampa 6 października 2017 o godz. 19.00.

Agnieszka Wyszomirska
Materiał Teatru
5 października 2017

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia