Musical na Dzień Kobiet. W Szczecinie

"Metro w Buffo" - reż. Janusz Józefowicz - Teatr Studio Buffo w Warszawie

Słynny musical "Metro" zostanie zaprezentowany w Szczecinie w tutejszej "Azoty Arenie" już 8 marca! W aktualnej obsadzie spektaklu są m.in.: Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Artur Chamski, Mariusz Czajka.

"Metro" opowiada o grupie młodych ludzi, artystów szukających szczęścia w życiu, marzeniach i miłości. Każdy z nich przywozi własną historię, marzenia, cel. Przyjeżdżają oni na casting do teatru, ale go nie przechodzą. Organizują więc własny musical na stacji metra. Po sukcesie podziemnego musicalu dostają propozycję angażu do teatru, który ich wcześniej odrzucił. Pojawia się dylemat: iść za pieniędzmi czy za marzeniami?

Prapremiera musicalu "Metro" odbyła się 30 stycznia 1991 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, premiera - rok później w teatrze "Minskoff" na Broadwayu. W 2013 roku zagrano musical po raz 1800.

Istnieją trzy sposoby zamówienia biletów na musical. I tak, bilety kolekcjonerskie i zamówienia grupowe - poprzez formularz zamówienia na stronie internetowej: http://musical-metro.pl/ bilety-szczecin/. Z kolei zakup w punktach stacjonarnych - w sieciach Bilety.fm oraz Eventim.pl, a także poprzez stronę internetową - sieci Eventim oraz Bilety.fm. Więcej na stronie: http://musical-metro.pl/
"Musical "Metro" w Szczecinie!"

(-)
Materiał Teatru
7 marca 2015

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia