Muzyczno-teatralne wydarzenie w Gdowie

"Skazany na bluesa" - reż. Arkadiusz Jakubik - Teatr Śląski w Katowicach

Zapraszamy na wielkie muzyczno-teatralne wydarzenie w Gdowie

8 listopada w gminnej Hali Sportowej w Gdowie zostanie wystawiony spektakl „Skazany na bluesa" w reżyserii Arkadiusza Jakubiaka. Wzruszająca, pełna emocji opowieść o przyjaźni, wolności i miłości, a przede wszystkim o walce ze samym sobą, którą nie zawsze się wygrywa, to historia życia Ryśka Riedla – wokalisty zespołu Dżem. Zaskakująca scenografia, kilkunastu aktorów Teatru Śląskiego, wspaniała muzyka, którą wykonuje kapela, klimat śląskich malarzy naiwnych to elementy, które warto zobaczyć na żywo. Warto dodać, że premierowy wieczór tego spektaklu zakończył się owacjami na stojąco. Fenomenalny głos i genialne wyczucie bluesa odtwórcy głównej roli Macieja Lipiny sprawiają, że wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci widza.

Bilety w cenie od 80 do 110 zł są do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 8.00-16.00 oraz w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie w godz. 16.00-20.00.

Można także zarezerwować bilet dokonując wpłaty na konto bankowe Centrum Kultury w Gdowie nr 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002 w treści wpisując imię i nazwisko rezerwującego, ilość i rodzaj biletów. Po dokonaniu płatności proszę przesłać potwierdzenie przelewu na adres: biuro@ckgdow.pl w temacie maila proszę wpisać REZERWACJA SKAZANY NA BLUESA .

Zarezerwowane bilety będą dostępne przed spektaklem w miejscu odbioru opłaconych rezerwacji. Odbiór biletów za okazaniem dowodu osobistego rezerwującego.

(-)
Materiał organizatora
28 września 2017

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...