Na zakończenie sezonu

"U/rodziny" - reż. Ewelina Ciszewska - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

26 czerwca o godz. 12.30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl „U/RODZINY” w reż. Eweliny Ciszewskiej, przedstawiający historię wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymane w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i…komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

„U/RODZINY" to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.

Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

Jak co roku, wszystkie sezonowe karnety wezmą udział w losowaniu nagród, które odbędzie się po zakończeniu przedstawienia.
Przez lipiec i sierpień Teatr będzie zamknięty dla widzów. Wszystkim naszym widzom życzymy pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji i zapraszamy we wrześniu.

(-)
Materiał Teatru
25 czerwca 2016

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia