Najnowszy spektakl ponownie na scenie

"Ja jestem" - reż. Aneta Adamska - Teatr Przedmieście w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy na prezentację najnowszego spektaklu Teatru Przedmieście "Ja jestem...", który odbędzie się 7 grudnia o godz. 19.00 w siedzibie teatru przy ul. Reformackiej 4 w Rzeszowie.

"Ja jestem ..." to spektakl oparty na wątkach autobiograficznych, który porusza problem powinności i wolności, a także naszej bezradności i siły wobec nieoczekiwanego. Widz zostaje zaproszony do pokoju dziecinnego pełnego bajkowości, ale też samotności, strachu i okrucieństwa. Bierzemy udział w dziwnej i przerażającej maskaradzie, gdzie na plan pierwszy wyłania się dramat kobiety uwięzionej w konwenansie obyczajów i przyzwyczajeń.

To spektakl o tych, którzy decydują się na związek, w którym w pakiecie z ukochaną osobą dostają dziecko. Zakochani wierzą, że miłość przezwycięży wszystkie trudności, ale nie znają ceny, jaką przyjdzie im zapłacić za to zwycięstwo. Bo kiedy dajemy z siebie więcej niż chcemy i próbujemy być lepsi niż możemy, frustracja może zmienić życie w piekło.

Symboliczna wieloznaczność przedstawienia opiera się na przenikaniu się tonów dramatycznych i ironicznych, nostalgicznych i groteskowych wyraża naszą ludzką bezradność wobec wyroków losu. A w tle słychać cichy chichot śmierci...


Uwaga promocja! Bilet tylko 15 zł!

Rezerwacje: tel. 667 714 730

(-)
Materiał Teatru
4 grudnia 2014

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia