Najsłynniejszy polski musical w Atlas Arenie

"Metro w Buffo" - reż. Janusz Józefowicz - Teatr Studio Buffo w Warszawie -

Po wielu latach do Łodzi powraca słynny polski musical Studia Buffo. Spektakl będzie można obejrzeć 20 czerwca.

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

Brawurowy taniec, doskonała muzyka na żywo i ponadczasowe piosenki prezentowane były już blisko 200 razy. To w "Metrze" zaczęła się kariera Edyty Górniak, Katarzyny Groniec czy Roberta Janowskiego. Obecnie w obsadzie możemy zobaczyć między innymi Nataszę Urbańską i Mariusza Czajkę.

Historię młodych ludzi tworzących swój spektakl na peronie napisały Agata i Maryna Miklaszewskie (libretto i teksty piosenek), Janusz Stokłosa (muzyka). Za scenariusz, choreografię oraz reżyserię odpowiedzialny jest Janusz Józefowicz.

Musical "Metro" w Atlas Arenie

20.06.2015 r. o godzinie 19:00.

Bilety w cenach od 47 do 197 zł do nabycia w Atlas Arenie oraz przez internet na stronie www.eventim.pl. Zamówienia grupowe: bilety@pro-event.pl oraz pod numerem INFOLINII 61 415 16 57.

(-)
Materiał Teatru
3 kwietnia 2015

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia