Największy problem współczesnych - brak czasu

"Momo" - reż. Agnieszka Korytkowska-Mazur - Teatr Dramatyczny w Białymstoku

W najbliższą sobotę i niedzielę warto wybrać się do teatru. Nawet jeśli nie jesteście już dziećmi. Będą spektakle, wspólne malowanie i cała masa innych atrakcji. Musicie tam być i zabrać swoje pociechy.

Powieść "Momo" Michaela Ende to coś dla dzieci, młodzieży i rodziców. Dotyka jednego z najważniejszych problemów współczesności - braku czasu.

Spektakl na warsztat wzięła ekipa Teatru Dramatycznego. Najbliższa okazja, żeby go zobaczyć, już w sobotę i niedzielę. A wiąże się z Dniem Dziecka.

I tak w sobotę, o godz. 14.30 odbędzie się otwarcie wystawy prac dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku. W teatralnym holu będzie można obejrzeć efekty konkursu "Moje spotkanie z Momo". Obrazki, które stworzyły dzieci, powstały po obejrzeniu spektaklu "Momo" w Teatrze Dramatycznym.

Z kolei w niedzielę na dzieci czekają specjalne atrakcje. Wśród nich znajdzie się wspólne malowanie szablonów z postaciami z "Momo", pokaz taneczny, a także okazja, aby pograć w gry "Momo/Memo" oraz "Momo. Kto pierwszy, ten gorszy".

Bilety dostępne są w kasie teatru oraz nastronie internetowej instytucji.

(uk)
Gazeta Współczesna
28 maja 2014

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia

Artyści w spocie przec...
Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska,...