Niedziela w Teatrze Lalek

"Akademia Pana Kleksa" - reż. Karolina Maciejaszek - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W pierwszą niedzielę marca (6.03) o 12:30 na deskach Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy AKADEMIĘ PANA KLEKSA w reżyserii Karoliny Maciejaszek. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 7+.

Tytułowa Akademia to miejsce, w którym wszystko staje się możliwe. Wystarczy otworzyć odpowiednie furtki, by znaleźć się w krainach znanych bajek. Zamiast nudnej edukacji, Pan Kleks proponuje lekcje latania, bajania, kleksografii i dość nietypowej geografii z globusem w roli piłki.

Akademia to przestrzeń nie tylko dla nieograniczonej wyobraźni, ale także wolności. To azyl dla wszystkich wykluczonych, słabeuszy i dziwaków, którzy nie potrafią odnaleźć się we własnym środowisku, a jednym z nich jest Adaś Niezgódka...

Akademia Pana Kleksa to miejsce, gdzie każdy czuje się jak u siebie: dobrze i bezpiecznie. To przede wszystkim szkoła, gdzie najważniejsze są potrzeby dziecka i rozwój jego osobowości, a nie rygorystyczna nauka.

Spektakl Karoliny Maciejaszek to rozśpiewane przygody, które zyskują na atrakcyjności dzięki nowym aranżacjom znanych piosenek. Dzieci z pewnością rozpoznają utwory Brzechwy,a dorośli wrócą do dziecięcych lat.

BILETY ON-LINE: bilety.teatrlalek.walbrzych.pl
KASA BILETOWA czynna jest na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, tel. 74 666 73 41.
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych.

Karolina Sobolewska
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
4 marca 2022

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...