Noblistka - Olga Tokarczuk - w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie

"Prawiek i inne czasy" - reż. Anna Sroka-Hryń - Teatr Collegium Nobilium

13 grudnia spektakl „Prawiek i inne czasy", w reż. Anny Sroki-Hryń obejrzała Olga Tokarczuk!

W Teatrze Collegium Nobilium jest grany ostatni set spektaklu „Prawiek i inne czasy", w reż. Anny Sroki-Hryń. Żegnane są wszystkie dyplomy z poprzedniego sezonu i kolejne produkcje czekają na swoich widzów.

13 grudnia wyjątkowymi gośćmi na widowni byli pani Olga Tokarczuk i jej mąż – Grzegorz Zygadło. Noblistka wizytę w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza rozpoczęła od spotkania z Rektorem Wojciechem Malajkatem, podpisała się na ścianie obok innych znanych osobistości, które wcześniej odwiedziły mury Uczelni.

Rektor Wojciech Malajkat powitał Noblistkę również na scenie, przed rozpoczęciem pokazu i wręczył jej specjalnie oprawiony scenariusz, z podpisami twórców i obsady.

Po spektaklu pani Olga Tokarczuk spotkała się z całym zespołem przedstawienia. Usłyszeli od niej wiele ciepłych słów. „Prawiek i inne czasy" w ich wykonaniu bardzo podobał się gościom, co oczywiście cieszy najbardziej.

Pani Olga Tokarczuk zatrzymała się w Teatrze Collegium Nobilium na dłuższą chwilę, podpisała scenariusze młodych aktorów i twórców, był czas na wspólne zdjęcia i pasjonujące rozmowy. Niewątpliwie był to niezapomniany wieczór dla wszystkich obecnych.

Monika Zagawa
Materiał Akademii Teatralnej
15 grudnia 2021

Książka tygodnia

Janusz Warmiński i jego Teatr Ateneum
Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie - Wydawnictwo
Aneta Kielak-Dudzik

Trailer tygodnia

Alicja w Krainie Czarów
Jacek Tyski
W najbliższy weekend Opera na Zamku w...