Noc Poezji

Barakah online! | Chochla Literacka online special - Noc Poezji (10.10)

Zapraszamy na specjalne wydanie Chochli Literackiej w ramach Nocy Poezji. Temat dotyczy podróży, każdej podróży od tych małych z kuchni do pokoju przez dawniejsze aż po przyszłe na drugi i kolejne końce świata. W tegorocznych okolicznościach warto powspominać, pomarzyć i poplanować oglądanie świata po epidemii. Czasy mamy takie, że przejazd dookoła świata zajmuje kilka kliknięć. Na razie może jesteśmy „tu, gdzieśmy wsiedli" – jak śpiewał krakowski poeta, ale „jutro idziemy na całość"! Obowiązuje formuła „open microphone", czyli każdy ma szanse wystąpić!

Chochla Literacka to wieczory literackie z wieloletnią tradycją. Spotkania mają kabaretowy charakter i formę literackiego jam session. Poza wyborem klasycznych utworów każdy uczestnik może zaprezentować także swoją autorską twórczość. Zapraszamy do współpracy wielu offowych artystów, a poezja łączy się u nas z dźwiękiem i obrazem. Naszym głównym celem jest zniesienie granicy między sceną, a widownią, ośmielenie uczestników, nie tylko do występu, ale przede wszystkim do bycia częścią imprezy. Zależy nam na odczarowaniu stereotypu nudnego spotkania literackiego i udowodnieniu, że poezja może być dobrym pomysłem nawet na piątkowy wieczór ze znajomymi.

Oczywiście przestrzegamy wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce i zadbany o to, by wszystko odbyło się bezpiecznie i byście czuli się u nas pewnie i komfortowo. Liczba miejsc będzie ograniczona. BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE!

PRZYGOTOWANIE: Amadou Guindo, Grzegorz Like, Dawid Barański, Tomasz Kolowca, Łukasz Jakubowski
___________________________________________________________________
JAK OGLĄDAĆ?
Transmisja z wydarzenia odbędzie się na głównej stronie profilu teatru na Facebooku ➡️ https://www.facebook.com/TeatrBARAKAH/

(-)
(-)
7 października 2020

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...