Noc Teatrów w STU

Serdecznie zapraszamy na muzyczny spektakl Łukasza Fijała pt. „Przybory Wasowskiego Dom Wyobraźni”.

W tym przepełnionym nostalgią i humorem spektaklu odbędziemy podróż w czasie przy pomocy skeczów i piosenek znanych z legendarnego „Kabaretu Starszych Panów” Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Repertuar dwóch dżentelmenów w cylindrach po dziś dzień stanowi doskonałe remedium na wszelkie problemy i sprawia, że nawet „gdy szron na głowie i nie to zdrowie, to w sercach ciągle maj!”… a w tym wypadku czerwiec.

Specjalny pokaz na Noc Teatrów w sobotę 19 czerwca o godz. 22:00. Bezpłatne wejściówki do odbioru wyłącznie w kasie Teatru przy al. Krasińskiego 16-18 od wtorku, 15 czerwca od godz. 9.00.

Uwaga! Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki!

Prosimy mieć na uwadze, że ilość wejściówek na tegoroczną Noc Teatrów jest dodatkowo limitowana, gdyż ze względu na obostrzenia pandemiczne nadal gramy tylko dla 50% widowni.

Uprzejmie prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra pomiędzy osobami w kolejce do kasy oraz o zakładanie maseczek przy wejściu do budynku Teatru.

Dla wszystkich miłośników Teatru STU przy kasie udostępnione zostaną także plakaty oraz programy do wybranych spektakli, którymi będzie się można poczęstować zupełnie bezpłatnie.

Magdalena Jamka-Sułkowska
Materiał Teatru
15 czerwca 2021

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia

700. Krakowski Salon P...
Anna Dymna
W najbliższą niedzielę 23 stycznia, j...