Nowa witryna

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

W czwartek, 27 września, zapraszamy na stronę internetową Opery i Filharmonii Podlaskiej w zupełnie nowej odsłonie. Adres pozostaje bez zmian: www.oifp.eu Jednak pod względem merytorycznym i wizerunkowym - wszystko ulega zmianie.

Wraz z przeprowadzką do nowego gmachu diametralnie zmienił się także i program działalności. Koncerty symfoniczne nie są już głównym punktem programu, ale jednym z wielu. Opera białostoczan i mieszkańców woj. podlaskiego zaprasza przecież także na przedstawienia operowe, musicale, wreszcie koncerty muzyki rockowej, jazzowej.

I to wszystko znalazło odzwierciedlenie na nowej stronie www.oifp.eu

Strona główna strony zmienia się wraz ze zmianą repertuaru. Internauta już wchodząc więc na tę stronę będzie widział jakie najnowsze koncerty, przedstawienia, wystawy czekają Go w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Czytelna i jasna strona graficzna sprawi, że każdy już za jednym kliknięciem znajdzie najbardziej interesujące go informacje łącznie z fragmentami prób do kolejnych premier, obszernym materiałem zdjęciowym itp. Naszym widzom proponujemy też kolejne udogodnienie - zakup biletów online.

To wszystko już od czwartku 27 września.

(-)
Materiały OiFP
27 września 2012

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia