Nowe solo Anny Haracz w Żaku

"The White Resonance" - Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino

Klub Żak zaprasza 4 października na premierę spektaklu Anny Haracz pt. "The White Resonance", w ramach Trójmiejskiego Punktu Tanecznego.

"Kiedy ból, cierpienie, nieprzyjemne zdarzenia, obecny problem, czy nurtujące pytanie przekładamy na język sztuki transformujemy je często w coś pięknego i wartościowego. Poprzez proces tworzenia, czyli układania choreografii czy budowania struktury improwizacji, doboru czy tworzenia muzyki, wyboru kostiumu i przebiegu dramaturgii odbywa się w umyśle przetwarzanie zdarzeń, towarzyszących im emocji, uczuć, wspomnień. Koncentracja na celu lub temacie z próby na próbę przechodzi w medytację. Dzięki medytacji tworzy się dystans do tematu. A z poziomu dystansu wiele rzeczy wygląda inaczej, zachodzi proces zmiany czyli transformacji."

I o tym jest to solo. O przetwarzaniu słabości w siłę, dysfunkcji w atuty, a biedy w obfitość..."

Anna Haracz - Twórczyni teatru Kino Variatino, niezależna tancerka, choreograf, nauczyciel jogi i medytacji. Z teatrem realizuje własne spektakle prezentowane na trójmiejskiej scenie offowej, festiwalach teatralnych i tanecznych w Polsce i zagranicą. Dotychczas zrealizowała około 20 autorskich spektakli oraz brała udział w wielu projektach artystycznych. Jest absolwentką Państwowego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu, specjalizacja taniec oraz posiada tytuł zawodowego tancerz wydawanego przez ZASP.

***

4.10.2015 / g. 19.00

THE WHITE RESONANCE / ANNA HARACZ / premiera

Koncept, choreografia i wykonanie: Anna Haracz/ muzyka: Anna Haracz, tape collage / kostium: Anna Haracz / produkcja: Maria Muskat DIITA / Premiera w ramach Trójmiejskiego Punktu Tanecznego

***

BILETY NA SPEKTAKLE

25 zł / 15 zł - studenci* i Karta do Kultury* / 10 zł - uczniowie* i seniorzy / 5 zł - na Kartę Dużej Rodziny* / 3 zł - na Kartę Tancerza*

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Bilety obejmują 2 spektakle.

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00; w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasę otwieramy 30 minut przed seansem).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką, kartą lub przelewem po uzgodnieniu z kasą.

(-)
Materiał Teatru
22 września 2015

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki w Warszawie
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...