Nowości w Podlaskiej

sprzedaż biletów przez Smartfona i letnie promocje

Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku jest jedną z pierwszych instytucji kulturalnych w Polsce, a pierwszą na Podlasiu, które mogą sprzedawać bilety przez smartfony.

Znajdując się w dowolnym miejscu przy pomocy smartfona z systemem Android można szybko kupić bilety, płacąc za nie przelewem bankowym albo kartą płatniczą. Płatność jest realizowana natychmiastowo. Po zakupie specjalna aplikacja pobiera bilet w formie QR kodu, który należy okazać obsłudze przy wejściu na wydarzenie. Bilety24 to nowoczesna i łatwa w obsłudze aplikacja do kupowania biletów na koncerty, filmy czy festiwale. Na można znaleźć link, który będzie kierował na stronę z której łatwo można pobrać aplikację mobilną.
W związku z tym, że od 1 września obowiązywać będzie nowy cennik biletów w Operze i Filharmonii Podlaskiej, wychodzimy naprzeciw naszym widzom. Do końca sierpnia będzie można kupić bilet w preferencyjnej cenie, natomiast po tym terminie wprowadzony zostanie nowy wyższy cennik.
„Stare" ceny obowiązywać będą na bilety wykupione do 31 sierpnia 2013 roku, nawet jeżeli dotyczyć one będę późniejszych terminów. Warunkiem jest wykupienie biletu do końca sierpnia.
Więcej informacji na www.oifp.eu–> BILETY

(-)
Materiał Opery
25 czerwca 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia