O dziwnej i dzikiej przyjaźni

"Smacznego, proszę Wilka!" - reż. Marta Guśniowska - Teatr Banialuka w Bielsku-Białej

Najnowsze przestawienie Teatru Lalek Banialuka zostało zrealizowane z myślą o najmłodszych widzach i całych rodzinach. Premiera spektaklu "Smacznego, proszę Wilka!" w niedzielę.

Nie tak dawno; dawno temu mały, zagubiony Zajączek, wędrując po lesie w poszukiwaniu taty naiwnie wkroczył do chatki Wilka. Wilk ten właśnie chciał pożegnać się z życiem i chyba tylko dlatego, wbrew własnej naturze i pradawnym instynktom, zamiast bez namysłu schrupać Zajączka postanowił się nim zaopiekować. Ten zaskakujący zwrot akcji dał początek niezwykłej podróży i niecodziennej przyjaźni.

Najnowsze przestawienie Teatru Lalek Banialuka zostało zrealizowane z myślą o najmłodszych widzach i całych rodzinach. Precyzyjnie wykonane lalki ożywają za sprawą sprawnej animacji aktorów. W tym bajkowym świecie zły Wilk nieoczekiwanie pokazuje swoją dobrą stronę, a jednocześnie oswaja młodych widzów z trudnym tematem śmierci. Autorką scenariusza i reżyserką przedstawienia jest Marta Guśniowska, której sztuki od lat realizowane są na scenach w całej Polsce. Scenografię, kostiumy i lalki zaprojektował Pavel Hubička zaś muzykę do spektaklu skomponował Piotr Klimek. Taki zespół realizatorów gwarantuje najwyższy poziom artystyczny przedstawienia i świetną zabawę.

(-)
Materiał Teatru
25 listopada 2017

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia

700. Krakowski Salon P...
Anna Dymna
W najbliższą niedzielę 23 stycznia, j...