Odkrywanie kobiecości to długa podróż

"Dolne partie - musical intymny" - reż. Szymon Turkiewicz - Fundacja Scena Współczesna Warszawa

"Dolne partie - musical intymny" zostaną zagrane 15 lutego o godz.17 i 19 oraz 16 lutego o godzinie 19 w Pałacu Zamoyskich przy Foksal 2.

"Dolne partie - musical intymny" to podróż do kobiecego świata intymności. Ten godzinny mini musical jest grany nieprzerwanie od 2004 roku i ma swoich stałych fanów, którzy widzieli sztukę kilka a nawet kilkanaście razy.

Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy główna bohaterka postanawia pójść na Warsztaty Pochwowe, na których można odkryć swoją kobiecość. Jak się okazuje, nic nie dzieje się na tych warsztatach tak, jak przewidywała. Odkrywanie kobiecości to długa podróż, wymagająca między innymi talentu malarskiego i wokalnego.

"Dolne partie - musical intymny" bawią i otwierają na trudne tematy, dotyczące seksualności, dojrzewania, intymności i godności kobiecej.

Musicalowa forma sztuki sprawia, że poruszane przez aktorki tematy tabu stają się bardziej dostępne. Okazuje się, że można zaśpiewać piosenkę o intymności w rytmie rock'n'rolla lub w hip-hopowym stylu opowiedzieć o dojrzewaniu.

"Dolne partie - musical intymny" to wspaniały sposób na spędzenie damsko-męskiego wieczoru w teatrze. Panie poczują więcej odwagi w mówieniu o swojej intymności a panowie usłyszą, może po raz pierwszy, rozmowy zarezerwowane wyłącznie dla kobiecych spotkań.

CENY BILETÓW: 50 zł

Rezerwacja oraz informacje

o przedsprzedaży w niższych cenach pod adresem:

rezerwacja.bilet@gmail.com

Telefon: 791 473 063

Nasi widzowie otrzymują 15% upustu na dania z karty w Restauracji Endorfina, mieszczącej się w tym samym budynku, w którym grany jest spektakl. Rezerwacja stolika we własnym zakresie.

(-)
Materiał Teatru
13 lutego 2015

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia