Odleć ze śmiechu w Teatrze Studio Buffo

Sylwestrowa noc ze sztuką „Boeing Boeing”

Ostatnią noc roku należy spędzić w radosnym nastroju, dlatego w sylwestrowy wieczór w Teatrze Studio Buffo bawić będzie widzów plejada najlepszych polskich aktorów m.in. Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski oraz Cezary Kosiński. Tito Productions zaprasza na spektakl „Boeing Boeing” w odświętnym, sylwestrowym nastroju i gwiazdorskiej obsadzie.

O tym przedstawieniu słyszeli chyba wszyscy warszawiacy. „Boeing Boeing" to sztuka, która bije rekordy popularności, ponieważ jest nie tylko lekka i przyjemna, ale też mistrzowsko zrealizowana i zagrana. Aktorów grających w tym hicie nie trzeba nikomu przedstawiać. Znamy ich z najlepszych filmów, seriali i scen teatralnych. Tak więc wieczór sylwestrowy w Teatrze Buffo ze spektaklem „Boeing Boeing" to gwarancja świetnej zabawy.

Spektakl opowiada historię Maksa (Szymon Bobrowski), którego życie uczuciowe regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów... Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardessami, a każda z nich sądzi oczywiście, że jest tą jedyną. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

W wieczór sylwestrowy wszyscy widzowie przywitani zostaną lampką szampana.

Każdy otrzyma również prezent-niespodziankę od organizatorów.

Na spektakl sylwestrowy zapraszają Teatr Studio Buffo i Tito Productions.

31 grudnia 2013 godz. 20:00 Teatr Studio Buffo ul. Marii Konopnickiej 6

Bilety w cenie 200 zł i 250 zł

Kasa Teatru Studio Buffo

Tel. 22 625 47 09, 22 339 07 71

www.studiobuffo.com.pl

www.ebilet.pl

(-)
Materiał Teatru
13 grudnia 2013

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia