Odwołane wszystkie wydarzenia

W Operze na Zamku w Szczecinie z udziałem publiczności

Rozporządzeniem Ministra Zdrowia wprowadzono na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii, jednocześnie dla bezpieczeństwa obywateli do odwołania ograniczono działalność twórczą związaną z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki.

W związku z powyższym zostają odwołane wszystkie wydarzenia w Operze na Zamku w Szczecinie z udziałem publiczności, zaplanowane do końca kwietnia 2020 r. Kasa biletowa opery do 30 kwietnia będzie nieczynna.

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #WspieramKulture pomagającej instytucjom w bardzo trudnej dla nich sytuacji i wymiany biletu na odwołany spektakl, na bilet na ten sam tytuł wystawiany w przyszłym sezonie artystycznym.

Wszyscy, którzy zakupili bilety w kasie opery, będą mogli dokonać ich wymiany lub zwrotu do końca 2020 r.

Zwroty środków za bilety zakupione on-line oraz przelewem (w przypadku kiedy bilety nie zostały odebrane z kasy), są dokonywane automatycznie na konto, z którego zostały zakupione bilety.

Wszystkich, którzy chcą wymienić bilety kupione on-line oraz przelewem na odwołane spektakle, prosimy o wysłanie wiadomości w tytule wpisując: wspieram kulturę - wymiana kwiecień na adres kbaranowska@opera.szczecin.pl podając nazwisko, tytuł i datę spektaklu, numery kupionych miejsc i rzędów, oraz datę, kwotę i formę dokonanej płatności. Wiadomość należy wysłać do 6 kwietnia.

Informacje uzyskać można pod numerami tel.: 91 43 48 139 oraz 91 43 48 140, od pon. do pt., w godz. 10.00-15.00.

Prosimy o śledzenie komunikatów na www.opera.szczecin.pl

Wydarzenia gościnne zaplanowane na kwiecień również się nie odbędą. W sprawach związanych z ewentualnymi zwrotami biletów należy kontaktować się z organizatorami i miejscami zakupu biletów.

Magdalena Jagiełło-Kmieciak
Opera Na Zamku
23 marca 2020

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia