Operowa karta podarunkowa

Opera i Filharmonia Podlaska

Z myślą o tych, którzy szukają oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu dla najbliższych Opera i Filharmonia Podlaska przygotowała specjalną propozycję - "Karta Podarunkowa".

Osoba obdarowana będzie mogła wymienić Kartę na dowolnie wybrane bilety na koncerty i spektakle organizowane przez OiFP do końca tego sezonu artystycznego, czyli do 30 czerwca 2014 roku. Dodatkowo do Karty Podarunkowej dołączany jest Voucher uprawniający do 10% rabatu na usługi i produkty u wszystkich Partnerów Programu. Naszymi partnerami są: salony z biżuterią Diament Plus, Dwór Czarneckiego, Hotel Gołębiewski, Fabryka Tańca, Gabinet Lula Exilis, Klinika Medycyny Estetycznej Renew Clinic, Restauracja Savoy i Kajar Opera Cafe.

Liczba Kart Podarunkowych jest ograniczona, bo tylko 1000 osób będzie mogło zostać w ten sposób obdarowanych. Karta Podarunkowa jest formą bonu na okaziciela. Jego wartość to 100 lub 120 złotych. Kartę Podarunkową można nabyć w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ulicy Odeskiej 1 w Białymstoku lub zamówić telefoniczne albo drogą mailową (opłacając ja później w kasie lub przelewem).

(-)
Materiał Teatru
17 grudnia 2013

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia