Opłatek z Dworskim Baletem

Cracovia Danza - "Czas na taniec"

Balet Dworski "Cracovia Danza" zaprasza na dziewiąte, i ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu CZAS NA TANIEC!, które odbędzie się 10 grudnia w Klubie Aktora "Loża" w Krakowie.

Tym razem na spotkaniu nie będzie specjalnego gościa - zbiorowym gościem CZASU NA TANIEC! będziemy my sami i wszyscy ci, którym "Cracovia Danza" jest bliska sercu. Koniec roku skłania do podsumowań, dlatego też chcemy opowiedzieć o minionych 11 miesiącach. Porozmawiamy o tym, co udało nam się w tym roku osiągnąć, o naszych artystycznych przeżyciach, ale też o niespodziankach, które nas spotkały po drodze - w większości zabawnych. Pokażemy zdjęcia i filmiki ze spektakli i z podróży - ze sceny, zza kulis, z prób, z drogi

Spotkanie będzie też okazją, aby w gronie przyjaciół złożyć sobie przedświąteczne życzenia i podzielić się opłatkiem.Organizatorzy zapraszają 10 grudnia 2014r. godz. 19 - w Klubie Aktora "Loża", Rynek Główny 41, Kraków. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Malatyńska-Stankiewicz. Wstęp wolny!

Ideą cyklu Czas na taniec! jest stworzenie miejsca i czasu do rozmowy o tańcu. Chcemy pokazać, że w ogólnym dyskursie o sztuce tancerze i choreografowie powinni mieć głos, tak samo jak kompozytorzy, reżyserzy, plastycy, czy pisarze. Zależy nam także, aby dzięki tym spotkaniom skupić wokół naszej instytucji środowisko taneczne naszego miasta. Pragniemy, aby spotkania były jednocześnie uzupełnieniem edukacji tanecznej młodego pokolenia.

(-)
Mateirał Organizatora
9 grudnia 2014

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia