Ósma edycja już niebawem

8. Czarna Offca. Przegląd Zjawisk Teatralnych

W dniach 26 sierpnia - 6 września odbędzie się ósma edycja przeglądu zjawisk teatralnych Czarna Offca, organizowanego przez Teatr Akt. W programie spektakle sceniczne, koncert, teatr uliczny i spektakle dla dzieci.

W świadomości Warszawiaków wpisała się jako doroczna prezentacja twórczości warszawskich teatrów niezależnych. Wyróżnikiem Offcy są prezentacje teatralne oparte na ruchu, tańcu, plastyce, muzyce i innych środkach pozasłownych. Stanowią one idealną przeciwwagę dla spektakli prezentowanych stale w teatrach repertuarowych, a także są prawdziwymi perełkami teatralnego offu. Prezentacje odbędą się w siedzibie Teatru Akt, ul. Łaziebna 9 i w najbliższej okolicy.

W przeglądzie zjawisk teatralnych Czarna Offca 2015 wystąpią: Teatr Limen, Doministry, Teatr ME/ST, Ja Ja Ja, Ne, Ne, Ne, Teatr Delikates i Teatr Akt. Ponadto warsztat teatralny z Tomaszem Rodowiczem z Teatru Chorea.

Nowością będą dwa pokazy skierowane do dziecięcej publiczności, które odbędą się na Plaży Kozia Górka.

Na spektakle "Ja Ja Ja Ja Ne Ne Ne Ne", Teatru Limen i Teatru ME/ST i warsztaty Tomasza Rodowicza meilowa rezerwacja miejsc.

(-)
Materiały organizatra
24 sierpnia 2015

Książka tygodnia

ahat ilī. Siostra bogów. Sceny dramatyczne
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Olga Tokarczuk, Zbigniew Mikołejko

Trailer tygodnia