Ostatni dzień XXXII WST

Tegoroczny festiwal kończy spektakl pokazywany w ramach małych Warszawskich Spotkań Teatralnych. "Bullerbyn. O tym jak dzieci domowym sposobem zrobiły sobie las i co z niego wyrosło" to pierwsze przedstawienie dla dzieci w dotychczasowej pracy Anny Smolar. O godz. 22.00 na zakończenie 32 WST w Cafe Kulturalna zagra zespół Janek i Jego Combo.

"Bullerbyn. O tym jak dzieci domowym sposobem zrobiły sobie las i co z niego wyrosło" to pierwsze przedstawienie dla dzieci w dotychczasowej pracy Anny Smolar. Zrealizowany w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu spektakl jest jednocześnie zabawą z książką Astrid Lindgren i produkcją w przystępny sposób przybliżającą problemy środowiska naturalnego. Można go zobaczyć dwukrotnie: o godz. 11.00 i 18.00 w Teatrze Dramatycznym.

O godz. 22.00 na zakończenie 32 WST w Cafe Kulturalna zagra zespół Janek i Jego Combo. Prawdziwie warszawska muzyka, z takimi przebojami jak "Wspominałem Ten Dzień", "W Saskim Ogrodzie" czy "Czarna Mańka" na czele, to dzieło formacji założonej z inicjatywy Janka Młynarskiego, Piotrka Zabrodzkiego, Mariana Wróblewskiego i Lesława Mateckiego. Wstęp wolny.

Dziękujemy za tegoroczne zainteresowanie Warszawskimi Spotkaniami Teatralnymi i zapraszamy w przyszłym roku.

(-)
4 kwietnia 2012

Książka tygodnia

Teatr bliskiego kontaktu
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Katarzyna Kalinowska, Katarzyna Kułakowska, Emilia Zimnica-Kuzioła, Ewelina Wejbert-Wąsiewicz

Trailer tygodnia