Ostatni raz w tym roku

"Dolne partie - musical intymny" - reż. Szymon Turkiewicz - Fundacja Scena Współczesna Warszawa

"Dolne partie - musical intymny", po raz ostatni w tym roku zostanie zagrany 27 października o godz.17 i 19 oraz 28 października godzina 19 w Pałac Zamoyskich przy Foksal 2 w Warszawie.

Kilka słów o spektaklu

"Dolne partie - musical intymny" to podróż do kobiecego świata intymności. Ten godzinny mini musical jest grany nieprzerwanie od 2004 roku i ma swoich stałych fanów, którzy widzieli sztukę kilka a nawet kilkanaście razy.

Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy główna bohaterka postanawia pójść na Warsztaty Pochwowe, na których można odkryć swoją kobiecość. Jak się okazuje, nic nie dzieje się na tych warsztatach tak, jak przewidywała. Odkrywanie kobiecości to długa podróż, wymagająca między innymi talentu malarskiego i wokalnego.

"Dolne partie - musical intymny" bawią i otwierają na trudne tematy, dotyczące seksualności, dojrzewania, intymności i godności kobiecej.

Musicalowa forma sztuki sprawia, że poruszane przez aktorki tematy tabu stają się bardziej dostępne. Okazuje się, że można zaśpiewać piosenkę o intymności w rytmie rock'n'rolla lub w hip-hopowym stylu opowiedzieć o dojrzewaniu.

"Dolne partie - musical intymny" to wspaniały sposób na spędzenie damsko-męskiego wieczoru w teatrze. Panie poczują więcej odwagi w mówieniu o swojej intymności a panowie usłyszą, może po raz pierwszy, rozmowy zarezerwowane wyłącznie dla kobiecych spotkań.

Podczas pokazów spektaklu w Pawilonie SARP przy Foksal 2 chcemy aby nasi widzowie poczuli się wyjątkowo. We współpracy z restauracją Endorfina zaproponujemy lampkę francuskiego wina w atrakcyjnej cenie. Wszystko po to, aby ten wieczór był niepowtarzalny.

Rezerwacja biletów: rezerwacja.bilet@gmail.com

Cena biletu: 50/40. (Dowiedź się o promocjach w ramach przedsprzedaży: 504 825 520)

Więcej o spektaklu na: www.mestteatr.pl

(-)
Materiał Teatru
23 października 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia