Ostatnie miejsca na komediowy przebój Teatru STU

„Wariacje Tischnerowskie" z Jerzym Trelą i Piotrem Cyrwusem! - reż. Artur „Baron" Więcek

Gdyby ksiądz Józef Tischner żył, 12 marca obchodziłby 90 urodziny. Na scenie STU jego filozofia, charyzma i pogoda ducha pozostają jednak wciąż żywe, za sprawą fenomenalnego spektaklu „Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny", który zobaczyć będzie można w środę, 10 marca o 19.00

Powstały na kanwie bestsellerowej „Filozofii po góralsku" spektakl przenosi nas na Podhale z całym jego niepowtarzalnym kolorytem, folklorem, góralską mentalnością i „myndrkowaniem" zarówno na tematy błahe jak i poważne. To sentymentalna podróż w żywioł anegdot, humoru, gwary, muzyki i tańca „spod samiuśkich Tater".

Zapraszamy na wspólną wędrówkę szlakiem góralskiej filozofii, w której przewodnikiem będzie sam ks. Józef Tischner, czyli Jegomość Autor, w którego na scenie wcieli się Piotr Cyrwus. Obok niego w spektaklu występują Jerzy Trela, Iwona Konieczkowska, Andrzej Róg, Marcin Zacharzewski i Agnieszka Findysz. Za reżyserię spektaklu odpowiada Artur „Baron" Więcek - twórca filmowych hitów „Anioł w Krakowie" i „Zakochany Anioł".

W sprzedaży online dostępne są już tylko ostatnie miejsca na spektakl w środę, 10 marca o 19.00. Zapraszamy do zakupu biletów przez stronę www.scenastu.pl. Rezerwacje i informacje telefoniczne pod numerami: 12 422 27 44, 574 363 961 i 574 364 684.

Magdalena Jamka-Sułkowska
Teatr Scena STU
9 marca 2021

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia