Ostatnie spektakle w tym roku

"Ławeczka" - reż. Robert Czechowski - Teatr Lubuski w Zielonej Górze

3 i 4 października, ostatni raz w tym roku, na dużej scenie Lubuskiego Teatru obejrzeć będzie można spektakl "Ławeczka, czyli mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach" w reż. Roberta Czechowskiego. Bilety w promocyjnej cenie!

W związku z tym zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji - podając hasło "newsletter" za bilety zapłacicie jedynie 15 zł (cena regularna 40 zł).

Słynna komedia rosyjskiego dramatopisarza była już w Polsce grana ponad dwadzieścia razy. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobietą po przejściach. Ona i On spotykają się przez przypadek w parku. On chciałby się wprosić na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji. On - tajemniczy i oszczędny w słowach, ona subtelna i wrażliwa. Czy spotkanie na tytułowej ławeczce odmieni ich los? Być może gdzieś już kiedyś się poznali? Kameralny spektakl w reżyserii Roberta Czechowskiego to opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów.

***

rezerwacja biletów:

impresariat (tel. 68 452-72-72 w. 35,51,63)

kasa biletowa (tel. 68 452-72-72 w. 33)

sprzedaż internetowa:

www.bilety.teatr.zgora.pl

(-)
Materiał Teatru
30 września 2015

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia