Ostatnie spektakle w tym sezonie teatralnym!

"Rum & vodka online" - reż. Agita Elksne - Centrum Sztuki „Cartonovnia"

Kolejne terminy grania spektaklu "Rum and Vodka Online" to 16-17 czerwca 2013 r., godz. 19.30. To ostatnia szansa by obejrzeć spektakl w tym sezonie teatralnym.

"Rum & vodka online" - innowacyjne, multimedialne i interaktywne przedstawienie, po raz pierwszy wystawiane w Polsce. Przedstawienie, w którym nie istnieją granice pomiędzy rzeczywistością, teatrem i światem wirtualnym.
Spektakl skupia w sobie nowatorstwo intermediów, będące nowoczesną alternatywą dla klasycznych przedstawień. To nowoczesne połączenie sztuki konceptualnej z teatrem, zderzenie żywego człowieka z siłą komputerów, laserów, mappingu, vjingu, wizualizacji i nowinek technicznych w sztuce dzięki czemu spektakl jest czymś dotąd nie spotykanym.
"Rum & vodka online" to innowacyjna fuzja sztuk, intermedia przełamane interakcjami z widzem, gdzie publiczność staje się częścią spektaklu, reżyserem, scenografem, aktorem.
Scenariusz spektaklu, napisany jest współczesnym językiem, momentami kontrowersyjnie i zabawnie. Jest lekki w odbiorze i mocny w przesłaniu. Dotyczy zagubienia się w teraźniejszym świecie pełnym wymagań, używek i seksu.
Publiczność cały czas jest poddawana złudzeniom, które trudno odróżnić od prawdy. Dezorientując się - czy przestrzeń spektaklu jest tą samą przestrzenią, czy aktor jest tylko projekcją, kim widz jest w tym spektaklu.

Spektakl można będzie obejrzeć w Centrum Sztuki "Cartonovnia" - miejscu, które znajduje się w samym sercu Warszawy, przyciągając swoim wnętrzem i atmosferą stało się mekką dla artystów różnych dziedzin.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Sztuki „Cartonovnia" w kooperacji ze Studiem „Jestem".
W przedstawieniu biorą udział:

Ostatnie spektakle w sezonie teatralnym!
Gramy w Centrum Sztuki Cartonovnia (ul. Hoża 51 w Warszawie) w dn. 16 i 17 czerwca 2013 r. o godz. 19.30!

Po spektaklach zapraszamy na afterparty do klubu „Znajomi Znajomych" na ul Wilczej 58a w Warszawie.
Bilety w cenie 25 zł można rezerwować przez stronę internetową: www.rumandvodkaonline.pl

 

Anna Petynia
Informacja nadesłana
14 czerwca 2013

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Miłość do trzech pomar...
Zbigniew Głowacki