"Pińska szlachta" i kieliszek szampana

Wieczór Sylwestrowy - Teatr Rampa w Warszawie

Jak co roku, Teatr Rampa przygotowuje niezwykle atrakcyjny Wieczór Sylwestrowy. Ci, którzy odwiedzali Teatr w latach poprzednich wiedzą, że w Sylwestra nikt się tu nie nudzi, a niektórzy z gości rezerwują bilety z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wiedzą co robią!

W tym roku na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy dla Państwa specjalne przedstawienie, nasza najnowsza sztuka pt. „Pińska szlachta”. Jest to przezabawny, ale i pobudzający do myślenia farso--wodewil w reżyserii wybitnego reżysera Mikałaja Pinihina z Akademickiego Teatru Narodowego Białorusi. Odtwórcą głównej roli jest znakomity białoruski aktor Wiktar Manajeu, którego gra sceniczna rozśmiesza do łez. W pozostałych rolach można będzie zobaczyć niemal wszystkich artystów Teatru Rampa.

Po spektaklu zacznie się szampańska zabawa przy utworach granych przez zespół Rampa Band oraz rozrywkowej muzyce mechanicznej w foyer Teatru. Równocześnie, na sali kameralnej odbędzie się recital Doroty Osińskiej. Północ przywitamy wspólnie lampką pysznego szampana na koszt Teatru. Po północy rozpocznie się „koncert życzeń” na gitarze w wykonaniu Juliana Mere połączony ze wspólnym śpiewaniem. Dla Szanownych Gości będzie również dostępny przez cały czas trwania zabawy płatny bufet oraz wyselekcjonowana gama alkoholi do kupienia. Wieczór sylwestrowy zakończy się około godziny 2:00.

Wieczór sylwestrowy:

Przywitanie lampką szampana
20:00 – Spektakl „Pińska szlachta”
Zabawa sylwestrowa – muzyka mechaniczna i zespół Rampa Band
Recital Doroty Osińskiej na sali kameralnej
Przywitanie Nowego Roku lampką szampana
Gitarowy „koncert życzeń” w wykonaniu Juliana Mere
02:00 – Zakończenie wieczoru

Wystąpią:
Wiktar Manajeu (gościnnie), Leszek Abrahamowicz, Mieczysław Morański, Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz, Dominika Łakomska, Marek Frąckowiak, Konrad Marszałek, Robert Tondera, Julian Mere, Jan Prochyra, Robert Kowalski, Maciej Gąsiorek, Piotr Furman, Andrzej Niemirski, Tadeusz Woszczyński, Daniel Zawadzki

Muzycy:
Aleksandra Błachno, Agnieszka Rogowiecka, Aleksandra Świdzińska, Sławomir Ratajczyk

Wstęp 200 PLN od osoby.

Marcin Ostaszewski
Materiały Teatru
30 grudnia 2010

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia