Podbić serca miłośników musicali

"Rodzina Addamsów" - reż. Jacek Mikołajczyk - T. Muzyczny w Poznaniu, T. Syrena w Warszawie

Mimo wakacyjnej przerwy i tropikalnych upałów w Teatrze Syrena trwają intensywne przygotowania do wrześniowej premiery musicalu „Rodzina Addamsów".

Upiorna rodzinka już jest z nami, prosto z Broadway'u przyjechała do Warszawy, by podbić serca miłośników musicali i nie tylko. Oto Morticia, zimna jak sopel lodu, Gomez, gorący jak wulkan, Wednesday – ich demoniczna córka i Pugsley, słodki, ale śmiertelnie groźny synek, urokliwy wuj Fester, wiedźmowata Babcia i Lurch, posępny kamerdyner o wdzięku zombie w relacji ukazującej ich przyjazd do Warszawy https://www.youtube.com/watch?v=BuBgv8BVwa0&feature=youtu.be

W najbliższym czasie będzie szansa spotkać Rodzinę Addamsów osobiście, gdyż w weekend 11-12 sierpnia będzie gościć na Targach Śniadaniowych w Warszawie (w sobotę na Żoliborzu, w niedzielę na Mokotowie). W niedzielę rodzinka wybiera się nawet na popołudniowy spacer w okolicach Przystani Nowa Fala na Bulwarach Wiślanych.

My prosimy o udostępnianie naszego filmiku, do którego link powyżej i mamy nadzieję, że jego oglądanie będzie taką samą frajdą, jak jego nakręcanie było dla nas. Teatr Syrena zaprasza.

Joanna Mariuk
Materiał Teatru
9 sierpnia 2018

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia