Podwieczorek Teatralny

"Tymoteusz Majsterklepka" - reż. Beata Zawiślak - Teatr Gry i Ludzie w Katowicach

W niedzielę 14 grudnia, o godz. 16, na deskach Teatru Gry i Ludzie odbędzie się kolejny spektakl z cyklu Podwieczorków Teatralnych pt. "Tymoteusz Majsterklepka".

Zepsuło wam się kiedyś auto albo waszym rodzicom? Taki sam problem miała pani Opowiadalska, która trafiła, niestety, do zakładu samochodowego "Konkurencja i Spółka" kierowanego przez chytrego i przebiegłego lisa. Chcecie zobaczyć czy poradziła sobie z samochodowym problemem? Czy nasz bohater Tymoteusz Rymcimci maczał palce w lisim oszustwie, a może on sam naprawił zepsuty samochód? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego spektaklu "Tymoteusz Majsterklepka" napisanego przez pana Jana Wilkowskiego.

W tej bajeczce poznacie również przyjaciół Tymka - Tutkę (różowy miś koala), Ptysia (mała panda), oraz rodzica Tymoteusza Rymcimci- Tatę Misia. Bajka "Tymoteusz Majsterklepka", to zabawna historia grupy Misiaków grana na kolorowej, kameralnej scence przez sześć marionetek sycylijskich. Wesoła, kolorowa scenografia i wpadające w ucho piosenki sprawiają, że nie tylko dzieci, ale również rodzice bawią się świetnie podczas kolejnej części przygód znanego w całej Polsce Tymoteusz Rymcimci.

Czas trwania: około 40 minut

Bilet jednoosobowy - 14 złotych

Bilet rodzinny (3+1 gratis) - 42 złote

 

(-)
Materiał Teatru
13 grudnia 2014

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...