Pokaż, że odważny Polak potrafi

Crowdfunding dla teatrów Brave Festival

Chcesz zobaczyć Teatr 21 na tegorocznym Brave Festival? Mamy 38 dni, aby zebrać 15 000 zł. To pozwoli aktorom z zespołem Downa i autyzmem wystąpić na jednej scenie obok artystów z Beninu, Indii czy Turcji.

Od 10 lat Brave Festival promuje ludzi odważnych, bezkompromisowych, nietuzinkowych. W tym roku do grona artystów może dołączyć Teatr 21, bliski filozofii festiwalu. - Aktorzy teatru przybliżają sztukę niekomercyjną, która zadaje odważne pytania i tym samym skłania do refleksji - mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival.

Teatr 21 to miejsce twórczych poszukiwań. Jego aktorami są uczniowie oraz absolwenci szkoły "Dać Szansę", osoby z zespołem Downa i autyzmem. Na festiwalu chcą pokazać "Statek miłości". Aby im to umożliwić, organizatorzy postanowili wykorzystać platformę Polakpotrafi.pl - Crowdfunding gwarantuje uczciwość. Mamy 38 dni, aby zebrać 15 000 zł. Jeśli się nie uda, nie dostajemy nic, a osoby, które wpłaciły pieniądze - dostaną je z powrotem na swoje konto - mówi Marek Mieleszko.
Chcesz zobaczyć Teatr 21 na Brave Festival 2014?

Wejdź na stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/brave-festival, zdecyduj jaką kwotą chcesz wesprzeć projekt i wybierz swoją nagrodę. W zależności od sumy, którą wpłacisz na konto projektu, możesz otrzymać m.in. breloczek, plakat, torbę, przypinkę Brave Festival lub możliwość uczestniczenia w zamkniętej próbie artystów festiwalu.

Brave Festival 2014 odbędzie się w dniach 4-17 lipca 2014 r. we Wrocławiu.

(-)
Materiały Organizatora
14 maja 2014

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia