Połowa LOT-u już za nami

Letni Ogród Teatralny Katowice

Już po raz 17 Teatr Korez organizuje „Letni Ogród Teatralny”. W tym roku na scenie wystąpi m. in. Natalia Sikora z zespołem Mięśnie. Będzie można zobaczy również takie spektakle jak „Siostry Parry” z Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego, „Seks dla opornych” Teatru Bagatela, „Miłość i polityka” Teatru Korez, „Ruby” Teatru WARSawy. Festiwal odbywa się przed siedzibą Teatru Korez przy placu Sejmu Śląskiego. Od 4.07 – 30.08.

W tym roku Teatr Korez po raz kolejny organizuje „Letni Ogród Teatralny". Jak w każde wakacje, już od 17 lat w festiwalu tym biorą udział teatry i artyści z całej Polski.

Połowa LOT-u już za nami, ale w sierpniowym repertuarze również każdy może znaleźć coś dla siebie. LOT w swoim programie na spektakle dla dorosłych zaprasza widzów w sobotnie wieczory. W drugiej połowie festiwalu będzie można obejrzeć spektakle teatrów z Torunia, Krakowa, Katowic i Warszawy.

„Letni Ogród Teatralny" ma w swoim programie również coś dla młodszych widzów. W każdą niedzielę, o godzinie 15 dzieci wraz z rodzicami mogą przyjść, aby obejrzeć spektakl kierowany do najmłodszych.

Natomiast w sierpniowe niedziele w godzinach wieczornych, jest okazja aby dwukrotnie wybrać się na koncert. XVII festiwal LOT-u oferuje widzowi koncert poświęcony pamięci Paco de Lucii, a także koncert Natalii Sikory z zespołem Mięśnie.

Scena „Letniego Ogrodu Teatralnego" mieści się przed siedzibą Teatru Korez, przy placu Sejmu Śląskiego. Spektakle można zobaczyć w każdą sobotę i niedzielę, jeszcze przez cały sierpień. Również cały czas czynna jest wystawa fotografii „Boczny tor – opowieść o zmęczonych lokomotywach", którą można oglądać godzinę przed oraz przez godzinę po każdym spektaklu.

Zapraszamy również do oficjalnych ogródków „Letniego Ogrodu Teatralnego", a mianowicie do „Synergia Club" oraz „Bistro & cafe Krystynka wraca z Wiednia", gdzie dla widzów przygotowane są pewne promocje. Odwiedzajcie także naszego facebook, tam czekają na was konkursy, w których można będzie wygrać bilety lub koszulki „Letniego Ogrodu Teatralnego".

Spektakle dla dorosłych – sobota, godz. 21 (cena 15zł)
Spektakle dla dzieci – niedziela godz. 15 (30.08 godz. 20), wstęp wolny
Wieczory kabaretowe i koncerty – 9, 16. 08. 2015 (cena 20zł)

(-)
Materiał organizatora
1 sierpnia 2015

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...